Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O firmie

Nasza historia

O naszej firmie

Jesteśmy młodą marką, która powstała w 2023 roku. Mieścimy się niedaleko Wrocławia, ale chcemy dotrzeć do każdej wyjątkowej kobiety z najmniejszego zakamarka Polski. Mówimy o sobie MY – firma, natomiast niewielki zespół stworzyła młoda mama, zakochana w sukienkach i swoim synku. Pracuje z nami wspaniały grafik, kreatywny fotograf, rzetelny opiekun strony internetowej oraz cała armia dobrych ludzi, którzy projektują, tworzą, pakują i rozwożą nasze produkty.

 

Wizja i misja Tinde

Czym się kierujemy?

Wygoda, nietuzinkowość i kontrola jakości produktów to nie jedyne aspekty cechujące naszą markę. Posiadamy również misję, wynikającą nie tylko z chęci dzielenia się, ale również z potrzeby ratowania świata. Część zysków przekazujemy na ratowanie zagrożonego gatunku pszczoły miodnej, naszej małej przyjaciółki, dzięki której nasze dzieci w przyszłości będą mogły skosztować prawdziwych warzyw i owoców, a także wąchać prawdziwe kwiaty i żyć w świecie „zielonym”.

Jak tworzymy?

Podążając za wizjonerami w branży modowej, stworzyliśmy wyjątkowe dwie linie produktów, które uzupełnią każdy, nawet najbardziej wymagający outfit, pozwalając kobietom czuć się swobodnie. Każdy model, zanim trafił w ręce (lub nogi) użytkowniczek, był testowany, noszony, rozciągany, dziurawiony i doświadczany na różne sposoby. Wszystko po to, abyś miała pewność, że ktoś włożył serce w produkt, który sprawi, że poczujesz się komfortowo.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl